About

Zapraszam do współpracy

O mnie

Bardzo długo szukałam swojej drogi. To, że fotografowanie sprawia mi olbrzymią radość i jest źródłem artystycznej satysfakcji,  odkryłam w 2017 roku.

Wyszukiwanie ciekawych kadrów, portretowanie uczuć i zatrzymywanie przemijających chwil stało się moim sposobem na wyrażenie tego, czego nie potrafiłam opisać słowami.

Nazywam się Anna Gajda i jestem fotografem.

Poza wielka pasją do fotografii zajmuję się rozliczaniem projektów finansowanych z UE. Mieszkam w Pieninach, gdzie  z Mężem i Córką mamy swoje miejsce na ziemi.

 

Fotografia i emocje

Fotografia rodzi się z emocji. To dzięki nim i dla nich tworzymy codzienność. Podczas sesji staram się uchwycić je  w locie. Nie ważne czy robię zdjęcia dzieciom, rodzinom czy zakochanym kocham to uczucie, gdy patrze na efekt pracy i widzę Wasze emocje.

Ważny dzień zasługuje na piękne wspomnienia

Piękne chwile – przeżywamy je – i wspominamy je  do końca życia. Właśnie dlatego we współpracy z @rafallapszanskiphotography tworzymy duet fotografów ślubnych.   Staramy się, aby żadna warta utrwalenia chwila nie umknęła bezpowrotnie. I właśnie tego życzymy młodym parom, które wybierają ofertę fotografii ślubnej EndlensStories – aby zdjęcia, które im zrobimy, były zbiorem emocji, do którego będą chcieli wracać i którym będą się chcieli dzielić z najbliższymi.

Ethel Wild

kreatywność

sesje zdjęciowe to zawsze oprócz oczekiwanego efektu spora doza spontaniczności i ciekawych pomysłów

profesjonalizm

każdy projekt fotograficzny to ten sam zapał i chęć zatrzymania Waszych przeżyć w kadrze

emocje

fotografia to emocje, podczas sesji staram się uchwycić je  w locie

współpraca

bez niej ciężko wyobrazić sobie czerpanie przyjemności z pracy -miła atmosfera, swoboda, serdeczność  są dla mnie najważniejsze